Prémiový tréning "Vystupovanie a prezentačné zručnosti"
04. - 05.
september 2017
552 €
460€ bez DPH Cena bez stravy a ubytovania
Popis školenia

Kvalitná prezentácia je dokonalou súhrou obsahu a formy, ktorá je do veľkej miery ovplyvnená tým, kto prezentuje. Byť schopný zaujať publikum, získať si pozornosť diváka a prezentovať obsah pútavým spôsobom predstavuje majstrovský set zručností, ktoré človek nadobúda vďaka kombinácii skúseností , poctivej prípravy a tréningu.

Logistics Solutions

Ak často prezentujete pred malým či veľkým publikom, vediete porady alebo len občasne vystúpite na pódium, tento tréning môže byť pre Vás cennou rozvojovou príležitosťou. Každý sa už stretol s lepšou i horšou prezentáciou. Najmä pri tých horších zažíva publikum nechuť venovať svoju pozornosť obsahu prezentácie, nehovoriac o tom, že ten, kto prezentáciu pripravil pravdepodobne nedosiahne svoj cieľ presvedčiť druhých, predať svoj nápad, či zaujať publikum.

V čom sa líši dobrá prezentácia od zlej a ako si byť istý, že Vaša písomná prezentácia bude jasná, výstižná a pomôže Vám dosiahnuť cieľ? Na tréningu odhalíme kľuč k príprave 5* prezentácie a prakticky si ukážeme čo a ako (ne)robiť. Účastníci môžu na tréning priniesť ukážky svojich vlastných prezentácií a získať na ne spätnú väzbu od lektorov.

Verte, nikto sa nenarodil ako špičkový lektor, alebo spíker. Nie je to len o talente.
Dá sa to naučiť, ale potrebujete poznať presný postup, návod, tipy a triky z praxe.
Aby ste sa zbavili trémy, aby Vaša prezentácia a samotné prezentovanie dokázalo upútať publikum, je dôležité zacieliť celý tréning na vaše konkretné potreby, očakávania a cieľ.
Naučte sa od lektorov z praxe, ako strhnúť aj veľké publikum.

Tréning je pre každého, kto chce pracovať na svojich prezentačných zručnostiach.

Teória bude vysvetlená pomocou hier, kde každý bude víťaz a každý sa aktívne zapojí.

Pomocou hier si ukážeme ako to teda všetko funguje, ale aj ako to niekedy nefunguje. Umožníme Vám sa pozrieť ako to robia v iných spoločnostiach, či to funguje a povieme si, čo nemusíte ani skúšať, lebo už na tom pohoreli iní. Vymeníte si praktické skúsenosti s ostatnými kolegami z branže.

Pred školením budete telefonicky oslovený našim zamestnancom s možnosťou ukázať, vysvetliť alebo vyriešiť konkrétny problém, ktorý súvisí s našim školením. Radi by sme chceli vedieť aké máte problémy a na ich riešenie potrebujeme čas.

Praktické informácie o školení

Pre každého je prichystaný školiaci balíček: pero, poznámkový blok a vytlačená prezentácia.

Dĺžka školenia je 10 hodín a školenie je dvojdňové. Začiatok školenia v prvý deň je o 9,00 a koniec o 17,00 hodine. V prvý deň školenia zabezpečujeme raňajky (len pre ubytovaných), obed a večeru. Druhý deň pokračujeme opäť o 9,00 hod a končíme o 12,00 hodine. V druhý deň školenia zabezpečujeme raňajky (len pre ubytovaných) a obed. Počas školenia sú nastavené krátke prestávky na občerstvenie (občerstvenie je v cene školenia) a samozrejme hlavná prestávka na obed. Po ukončení prvého školiaceho dna je večera a voľný program.Oblečenie na školení je neformálne.

Školenie je možné organizovať pre uzavreté skupiny kde obsah, termín a miesto sa dohodne podľa požiadaviek zákazníka.
Cena bude vypočítaná na základe presnej špecifikácie objednávateľa.

V cene školenia nie je započítané ubytovanie a strava ( obed a večera). Ceny sú uvedené nižšie a rezervácie na stravu a ubytovanie vybavuje naša spoločnosť, ktorá Vás po vyplnení registračného formulára bude kontaktovať. Vyplnením registračného formulára sa objednávateľ zaväzuje dodržať podmienky, za ktorých spoločnosť LOGISTICS SOLUTIONS, s.r.o. prihlasuje účastníkov na jednotlivé školenia vrátane storno podmienok. Za prihláseného na konkrétny tréning sa považuje len ten, za ktorého vysielajúca organizácia zaplatila účastnícky poplatok ( cenu školenia). V opačnom prípade nemôžme garantovať účasť, ak o školenie majú záujem viacerí účastníci. Po registrácii obdržíte faktúru, ktorá bude zahŕňať cenu kurzu, stravovania a ubytovania. Prihláška na školenie je riadne záväzná. Pri stornovaní prihlášky sa platí storno poplatok 100€/účastník bez DPH. Po odhlásení neskôr ako 10 dní pred školením je splatná celková cena školenia. Usporiadateľ z nepredvídaných dôvodov si vyhradzuje právo zmeny programu ako sú termín, miesto konania, školiteľ a iné.

Školiteľ

Branislav Andreánsky

Braňo pracuje ako HR konzultant a školiteľ predovšetkým na tréningoch manažérskych zručností. Pracoval ako šéfinštruktor v oblasti outdorových programov a teambuildingov, kde sa profiloval ako tréner školení zameraných na rozvoj tímov a jednotlivcov. Vo svojej práci čerpá zo svojej skúsenosti HR manažéra a konzultanta v stavebnej spoločnosti. V rámci podporných programov sa venuje strategickému poradenstvu v neziskových organizáciách, facilitačným a worshopovým aktivítám. V súčastnosti sa venuje predovšetkým rozvoju pracovníkov na všetkých úrovniach riadenia vo výrobných a montážnych spoločnostiach.

Ceny stravy a ubytovania
1 noc 2 noci
  • Izba Štandard 1 lôžková 1 osoba
    69 € 138 €
  • Izba Štandard 2 lôžková 1 izba
    89 € 178 €
  • Plná penzia Obed a večera
    24 € 12 €
Registrácia školenia
Všeobecné informácie
Firma:*
Ulica:*
Mesto:*
PSČ:*
IČO:*
IČ DPH:
Počet osôb:*
Kontaktná osoba
Meno, priezvisko a titul:*
Pozícia:
Telefón:*
Email:*
Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.