Exluzívny TWI Tréning Job Instruction
18. - 19.
september 2017
900 €
750€ bez DPH Cena bez stravy a ubytovania
Popis školenia

TWI (TRAINING WITHIN INDUSTRY) je je vysoko efektívna vzdelávacia metóda, ktorá implementuje základné zoštíhlovacie štandardy priamo v prevádzke zákazníka. Tento program je súčasťou Toytota Production System (TPS) a vedie zamestnancov k štandardizácii TPS metód, implementuje tieto metódy do bežnej praxe a učí vedúcich pracovníkov k ich plnému využitiu.

ČO je to TWI?

TWI (Training Within Industry) učí ľudí, ako majú robiť svoju prácu správne, presne a plynule. Táto metóda učí vyrábať viac so stále menšími zdrojmi.

TWI má korene v Japonsku a veľkým rozvojom prešla v priebehu druhej svetovej vojny a po jej ukončení v USA. Metóda je unikátna svojou históriou a výnimočnými okolnosťami svojho vzniku. TWI bolo počas druhej svetovej vojny odpodpoveďou na dopyt po rýchlom zaučení a motivácii nových pracovných síl. Program je unikátny svojou jednoduchosťou a funguje rovnako dobre aj dnes ako v dobe svojho vzniku v 50. rokoch minulého storočia.

TWI metóda je najčastejšie využívaná vo výrobnom sektore, ale s úspechom sa zaviedla aj do ďaľších oblastí, napríklad služieb, finančníctva, zdravotníctva a stavebníctva.

KEDY využiť TWI?

 • vtedy, keď potrebujete podporiť zavedenie štíhlej výroby
 • keď chcete udržať štandardizáciu
 • ak potrebujete zabrániť výrobným stratám vznikajúcim kvôli nesprávnemu preškoleniu zamestnancov
 • a chcete zaistiť efektívne využívánie zdrojov

PREČO využiť TWI?

Pomocou metódy pracovných inštrukcií je možné naučiť kohokoľvek akúkoľvek činnosť- varenie, operovanie, zváranie, alebo aj odpalovanie baseballových loptičiek. U činnosti je dôležité v prvom rade  určiť jednotlivé kroky a pre každý z nich presne stanoviť, čo je dôležité pre spôsob jeho realizácie. Pri splnení týchto dvoch podmienok sa výsledky školenia nepochybne zlepšia.

TWI (Training Within Industry) je program praktického tréningu zlepšovania základných zručností vedúcich a všetkých, ktorí riadia tímy.

Školenie TWI JOB INSTRUCTION je školené  spoločnosťou DMC, ako jedinou spoločnosťou v Českej republike, ktorá úzko spolupracuje so špičkovými školiteľmi z TWI Inšitútu, ktorý sídly v USA.

K získaniu certifikátu je nutný nasledovný koučing na pracovisku účastníka.

Praktické informácie o školení

Pre každého je prichystaný školiaci balíček: pero, poznámkový blok a vytlačená prezentácia.

Dĺžka školenia je 10 hodín a školenie je dvojdňové. Začiatok školenia v prvý deň je o 9,00 a koniec o 17,00 hodine. V prvý deň školenia zabezpečujeme raňajky (len pre ubytovaných), obed a večeru. Druhý deň pokračujeme opäť o 9,00 hod a končíme o 12,00 hodine. V druhý deň školenia zabezpečujeme raňajky (len pre ubytovaných) a obed. Počas školenia sú nastavené krátke prestávky na občerstvenie (občerstvenie je v cene školenia) a samozrejme hlavná prestávka na obed. Po ukončení prvého školiaceho dna je večera a voľný program.Oblečenie na školení je neformálne.

Školenie je možné organizovať pre uzavreté skupiny kde obsah, termín a miesto sa dohodne podľa požiadaviek zákazníka.
Cena bude vypočítaná na základe presnej špecifikácie objednávateľa.

V cene školenia nie je započítané ubytovanie a strava ( obed a večera). Ceny sú uvedené nižšie a rezervácie na stravu a ubytovanie vybavuje naša spoločnosť, ktorá Vás po vyplnení registračného formulára bude kontaktovať. Vyplnením registračného formulára sa objednávateľ zaväzuje dodržať podmienky, za ktorých spoločnosť LOGISTICS SOLUTIONS, s.r.o. prihlasuje účastníkov na jednotlivé školenia vrátane storno podmienok. Za prihláseného na konkrétny tréning sa považuje len ten, za ktorého vysielajúca organizácia zaplatila účastnícky poplatok ( cenu školenia). V opačnom prípade nemôžme garantovať účasť, ak o školenie majú záujem viacerí účastníci. Po registrácii obdržíte faktúru, ktorá bude zahŕňať cenu kurzu, stravovania a ubytovania. Prihláška na školenie je riadne záväzná. Pri stornovaní prihlášky sa platí storno poplatok 100€/účastník bez DPH. Po odhlásení neskôr ako 10 dní pred školením je splatná celková cena školenia. Usporiadateľ z nepredvídaných dôvodov si vyhradzuje právo zmeny programu ako sú termín, miesto konania, školiteľ a iné.

Školiteľ

Markéta Šimáková

Partnerka spoločnosti, executive director v DMC management consulting. Markéta vyštudovala vyššiu odbornú školu odbor Sociológie a Psychológie. Momentálne sa vzdeláva v odbore Andragogika a riadenie ľudských zdrojov na Filozofickej fakulte Karlovej Univerzity v Prahe. Od roku 1997 pôsobí v poradenstve v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Na začiatku pôsobila v spoločnosti Accord Group ako konzultant a neskôr ako vedúca dcérskej spoločnosti Solution HRS, zameranej na špeciálne projekty v rámci outsoursingových služieb v HR vo výrobných spoločnostiach. Od roku 2002 je spolumajiteľka spoločnosti DMC management consulting s.r.o. a i naďalej sa venuje outsoursingu služieb HR a vzdelávacím projektom. Markéta komunikuje v anglickom jazyku a je certifikovaná v module Job instruction a Job relations metodiky TWI a je spoluzakladateľka metodiky FunnelMind.

Ceny stravy a ubytovania
1 noc 2 noci
 • Izba Štandard 1 lôžková 1 osoba
  69 € 138 €
 • Izba Štandard 2 lôžková 1 izba
  89 € 178 €
 • Plná penzia osoba Obed a večera
  24 € 12 €
Registrácia školenia
Všeobecné informácie
Firma:*
Ulica:*
Mesto:*
PSČ:*
IČO:*
IČ DPH:
Počet osôb:*
Kontaktná osoba
Meno, priezvisko a titul:*
Pozícia:
Telefón:*
Email:*
Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.