Riadenie zásob prémiové školenie
02. - 03.
október 2017
324 €
270€ bez DPH Cena bez stravy a ubytovania
Popis školenia

Večný logistický evergreen, zásoby, sú každoročnou témou a cieľom oddelenia logistiky. Riadiť zásoby je veľmi náročná práca, ktorá si vyžaduje hlboké znalosti. Zásoby sú veľkou a nákladnou investíciou. Hlavným cieľom oddelenia logistiky je dosiahnutie optimálnej výšky skladových zásob v kombinácii s transportnými nákladmi pri plynulej a neprerušovanej výrobe produktov pre zákazníka. Kvalitnejším riadením zásob v podniku docielime zlepšenie cash-flow spoločnosti a návratnosť investícií.

Pár otázok na úvod, ktoré Vás intuitívne navedú na obsah nášho školenia

 • Ste nováčikom na oddelení logistiky a ste zodpovedný za riadenie zásob?
 • Chcete sa naučiť a efektívne používat nástroje na analýzu a redukciu Vašich zásob?
 • Nesiete zodpovednosť za prípravu budgetov a forecastov pre zásoby?
 • Viete správne obhájiť Váš stav zásob?
 • Poznáte príznaky nesprávneho riadenia zásob?
 • Monitorujete Vaše zásoby a chcete vedieť ako to robia profesionáli?

Školenie je určené pre pracovníkov logistiky, ktorí sú zodpovední za riadenie zásob - materiálový kontrolór, disponent, operatívny nákupca alebo materiálový dispečer.

Školenie je rozdelené do dvoch častí, teoretickej a praktickej.

 

Tématické okruhy školenia

- Teória a klasifikácia zásob

- Základy riadenia zásob

- Riadenie zásob v podmienkach neistoty

- Výpočet poistných zásob

- Príznaky nesprávneho riadenia zásob

- Dopad redukcie zásob na rentabilitu spoločnosti

- Odvodenie vzorca pre výpočet ekonomického objednávacieho množstva

- Prognózovanie stavu zásob

 

Každý sa aktívne zapojí

Teória bude vysvetlená pomocou hier, kde každý bude víťaz. Pomocou hier si ukážeme ako to teda všetko funguje, ale aj ako to niekedy nefunguje. Umožníme Vám sa pozrieť ako to robia v iných spoločnostiach, či to funguje a povieme si, čo nemusíte ani skúšať, lebo už na tom pohoreli iní. Vymeníte si praktické skúsenosti s ostatnými kolegami z branže. Odchádzať budete s praktickou ukážkou riešenia  Vašich problémových položiek. A buďte si istí, že po absolvovaní  nášho školenia budete vedieť optimalizovať Vaše zásoby na vysokej profesionálnej úrovni.

Pred školením budete telefonicky oslovený našim zamestnancom s možnosťou ukázať, vysvetliť alebo vyriešiť konkrétny problém, ktorý súvisí s našim školením. Radi by sme chceli vedieť aké máte problémy a na ich riešenie potrebujeme čas.

 

Praktické informácie o školení

Pre každého je prichystaný školiaci balíček: pero, poznámkový blok a vytlačená prezentácia.

Dĺžka školenia je 10 hodín a školenie je dvojdňové. Začiatok školenia v prvý deň je o 9,00 a koniec o 17,00 hodine. V prvý deň školenia zabezpečujeme raňajky (len pre ubytovaných), obed a večeru. Druhý deň pokračujeme opäť o 9,00 hod a končíme o 12,00 hodine. V druhý deň školenia zabezpečujeme raňajky (len pre ubytovaných) a obed. Počas školenia sú nastavené krátke prestávky na občerstvenie (občerstvenie je v cene školenia) a samozrejme hlavná prestávka na obed. Po ukončení prvého školiaceho dňa je večera a voľný program.Oblečenie na školení je neformálne.

Školenie je možné organizovať pre uzavreté skupiny kde obsah, termín a miesto sa dohodne podľa požiadaviek zákazníka.
Cena bude vypočítaná na základe presnej špecifikácie objednávateľa.

V cene školenia nie je započítané ubytovanie a strava ( obed a večera). Ceny sú uvedené nižšie a rezervácie na stravu a ubytovanie vybavuje naša spoločnosť, ktorá Vás po vyplnení registračného formulára bude kontaktovať. Vyplnením registračného formulára sa objednávateľ zaväzuje dodržať podmienky, za ktorých spoločnosť LOGISTICS SOLUTIONS, s.r.o. prihlasuje účastníkov na jednotlivé školenia vrátane storno podmienok. Za prihláseného na konkrétny tréning sa považuje len ten, za ktorého vysielajúca organizácia zaplatila účastnícky poplatok ( cenu školenia). V opačnom prípade nemôžme garantovať účasť, ak o školenie majú záujem viacerí účastníci. Po registrácii obdržíte faktúru, ktorá bude zahŕňať cenu kurzu, stravovania a ubytovania. Prihláška na školenie je riadne záväzná. Pri stornovaní prihlášky sa platí storno poplatok 100€/účastník bez DPH. Po odhlásení neskôr ako 10 dní pred školením je splatná celková cena školenia. Usporiadateľ z nepredvídaných dôvodov si vyhradzuje právo zmeny programu ako sú termín, miesto konania, školiteľ a iné.
 

 

 

RIADENIE ZÁSOB PRÉMIOVÉ ŠKOLENIE
Školiteľ

Andrea Naďová

Školiteľom je tohto školenia je Andrea Naďová, ktorá pracuje pre spoločnosť Logistics Solutions ako špecialistka pre internú aj externú logistiku. Logistike sa venovala aktívne 14 rokov na pozícii managera logistiky. Jej pôsobiskom boli hlavne firmy z automotívu, ale má aj bohaté pracovné skúseností aj z firiem mimo automotívu. V spoločnosti sa venuje aj strategickému poradenstvu v oblasti skladovej a zásobovacej logistiky.

Ceny stravy a ubytovania
1 noc 2 noci
 • Izba Štandard 1 lôžková 1 osoba
  69 € 138 €
 • Izba Štandard 2 lôžková 1 izba
  89 € 178 €
 • Plná penzia/osoba Obed a večera
  24 € 12 €
Registrácia školenia
Všeobecné informácie
Firma:*
Ulica:*
Mesto:*
PSČ:*
IČO:*
IČ DPH:
Počet osôb:*
Kontaktná osoba
Meno, priezvisko a titul:*
Pozícia:
Telefón:*
Email:*
Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.