Top školenia v logistike

Viac ako 50 školení, na ktorých vám odborníci z praxe pomôžu vyriešiť vaše konkrétne logistické prípady. Teóriu vysvetľujeme pomocou hier, pretože najlepšie si zapamätáte to, čo zažijete.

Naša misia

Niektorí ľudia si chcú školenie iba odsedieť, pretože musia. A potom sú tu takí, ktorí chcú od školenia skutočný prínos a zaujíma ich iba špičková kvalita obsahu školenia. Presne pre takýchto ľudí sme tu my.

Zameriavame sa na inovatívne školenia, vďaka ktorým porastie u vás vo firme individuálna aj tímová výkonnosť. Zamestnanci, ktorí vedia viac a pracujú efektívnejšie, vám napokon zarobia aj viac peňazí. Ak teda hľadáte príležitosti pre rozvoj, personálny a profesionálny rast, zamerajte sa na zvyšovanie kvalifikácie vašich zamestnancov. My vám pri tom budeme spoľahlivým partnerom.

Prečo práve my

Na kvalite našich školení si budujeme naše dobré meno. Naši klienti nám dôverujú a majú s nami výborné vzťahy hlavne preto, že im prinášame naozaj kvalitný obsah, ktorý má pre nich reálny prínos.

Dokážeme to vďaka tomu, že náš tím má dlhoročné praktické skúsenosti s prípravou školení z medzinárodných automobilových spoločností. Vďaka skúsenostiam z praxe a z prostredia, kde sú inovácie na dennom poriadku, vieme aj my, že nikdy nemôžeme zaspať na vavrínoch. Školenia pre expertov znamenajú nikdy nekončiaci vývoj a našou misiou je priniesť vám na každom ďalšom školení vždy tie najnovšie poznatky. S tým môžete počítať.

Všetky naše aktivity sa riadia podľa piatich stavebných kameňov našej DNA. Spoznajte nás podľa nich aj vy.

 • Milujeme výzvy

  „Nedá sa“ u nás ako odpoveď neexsituje. Aby sme mohli plniť našu misiu a vždy vám priniesť presne také školenie, aké potrebujete, nasadíme do boja všetku našu silu a kreativitu.

 • Neustále napredujeme

  Trh sa stále vyvíja a aj my na to reagujeme. Pravidelne prinášame nové školenia s najaktuálnejšími informáciami, aby vaši vyškolení experti mohli výrazne zlepšovať a optimalizovať procesy u vás vo firme.

 • Dbáme na spokojnosť zákazníka

  Vy viete, čo potrebujete a my vám k tomu zabezpečíme školenie. Ideme k podstate problému a vždy sa snažíme dosiahnuť cieľ - aby ste zo školenia odchádzali spokojní a s vyriešeným problémom.

 • Rešpektujeme vzájomné vzťahy

  Rešpekt je vo vzťahu to, vďaka čomu vydrží. Preto vždy zákazníka počúvame, snažíme sa pochopiť jeho potreby a nebojíme sa zodpovednosti. Skrátka, robíme všetko pre vybudovanie si vzájomnej dôvery.

 • Pracujeme v silnom tíme

  Aby sme vám mohli priniesť naozaj špičkové školenia, spolupracujeme s mnohými špičkovými odborníkmi. Máme silný tím, ktorý spolu drží a v ktorom majú všetci jednotlivci spoločný cieľ – dať vám to najlepšie školenie.